فایل کامل{گزارش تخصصی انباردار و سرپرست کارگاه: راه های نهادینه کردن مراقبت از وسایل و اموال و ابزارآلات}

گزارش تخصصی انباردار و سرپرست کارگاه: راه های نهادینه کردن مراقبت از وسایل و اموال و ابزارآلات|تی اِی/فایل کامل/35020960|tax32033026|گزارش تخصصی انباردار وسرپرست کارگاه,زارش تخصصی راه های نهادینه کردن مراقبت از وسایل و اموال و ابزارآلات,اقدام پژوهی سرپرست کارگاه با موضوع چگونه توانستم مراقبت از ابزار,گونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت, گزارش تخصصیdoc
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل گزارش تخصصی انباردار و سرپرست کارگاه: راه های نهادینه کردن مراقبت از وسایل و اموال و ابزارآلاترا مشاهده می نمایید

توضیحات:دانلود گزارش تخصصی انباردار و سرپرست کارگاه: راه های نهادینه کردن مراقبت از وسایل و اموال و ابزارآلات هنرستان در هنر جویان،در قالب word و در 29 صفحه ، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش تخصصی:چکیده
همانطور که می دانیم امکانات و تجهیزات هنرستانها فرسوده و از رده خارج است و حتی پاسخگوی نیاز جمعیت کنونی هنرجویان هنرستانها هم نیست و بسنده کردن به آمارها، فریبی بیش نیست و اعلام اینکه ، ساخت و تجهیز هنرستانها و ایجاد هنرستانها در دستور کار قرار دارد، گره گشای کار نخواهد بود.

جذب هنرجو در هنرستانها بدون توجه به نیازهای اولیه هنرجویان کاری نسنجیده است که موجب دلسردی هنرجویان خواهد شد. برای مثال، هنرستانی که در دهه70برای چند رشته خاص و معدودی هنرجو تأسیس شده، اکنون تجهیزات آن فرسوده است و باید بهروز شود؛ زیرا پس از ساخت و تجهیز اولیه و تحویل آموزشگاه از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور به آموزش و پرورش، سازمانی که متولی این کار باشد، وجود ندارد.
فراموش نکردهایم که وعدههای بسیاری برای تجهیز هنرستانها داده و همایشهایی نیز برگزار شده که حاصل آن برای هنرستانیها وضعیت نابسامان کنونی است.

رویکرد توسعه فنی و حرفهای فقط با حرف امکانپذیر نیست بلکه مقرر است که این موضوع با جدیت بررسی شود. به هر روی مسئولان وزارت آموزش و پرورش برای رسیدن به هدف مشترک می بایست تدبیری بیندیشند. نمونه افزایش آمار هنرجویان هنرستانهاست که ابتدا به هر طریق ممکن، حتی فرستادن قبولی های شهریور سال اول دبیرستان به هنرستانها، دانش آموزان تشویق میشوند به هنرستانها بروند و بعد که بحث کیفیت مطرح میشود ابراز نگرانی میکنند. آیا تدبیر و اندیشه در برنامه ریزی های مسئولان وزارت آموزش و پرورش جایگاهی دارد؟ یا اینکه هدف وسیله را توجیه میکند؟

اینجانب … به عنوان انباردار وسرپرست کارگاه تصمیم گرفتم با توجه به اینکه وسایل کارگاه ها و سایت هنرستان محدود است و تهیه دوباره آنها کاری بس دشوار است که نیازمند بودجه زیادی است. دانش آموزان را ملزم به نگهداری از وسایل و امکانات کارگاه و سایت نمایم. تا در سال های بعد دچار کمبود امکانات نشویم.


مقدمه
یکی از اصول مدیریت آموزشگاهی ، رفتارهای مثبت در آموزشگاه می باشد. از آنجا که هر کلام ورفتار وبرخورد مدیر دارای بار مثبت ومنفی می باشد و محیط آموزشی متاثر ار روابط سالم مدیر با مجموعه آموزشی واداری می باشد لذا رفتار مثبت مدیر دارای انرژی زیاد بوده و عامل فعالیتهای خوشایند می باشد. لذا هرگونه فعالیتهای مدیر در اموزشگاه به هنگام رفتارهای مثبت باعث شادمانی و ارتباط عاطفی مدیر با کارکنان و هنر جویان میگردد. مطمئنا مدیر نیز یک انسان بوده که عوامل مختلفی بر خلق وخوی او تاثیر میگذار ولی تسلط مدیر بر اعصاب خود وکنترل رفتارهای بوجود آمده باعث رفتارهای مثبت دیگران میگردد. هنر جویان وکارکنان با تفاوتهای فردی و روحی در مواجه با مدیر که یک الگوی رفتاری کامل می باشد به یک رفتار یکسان می رسند. تنش ها و کینه ها و دلواپسی ها عامل افت شخصیتی شده و مانع رفتارهای عاطفی سالم می گردند.

میتوان رفتارهای مثبت خوب را با عینک خوشیبنی در محیط آموزشگاه حاکم گرداند و رکن و عامل اصلی این رفتارها مدیر آموزشگاه می باشد.
افراد با شیوه های رفتاری متفاوت مانند دمدمی مزاج و بلغمی مزاج و نمونه های دیگر که برخواسته از جهان بینی و تفکر آنان ونوع تربیت روحی آنان میباشد در جامعه وجود دارند وهریک دارای نقش خاص وعام در محیط زندگی خود می باشند وهیچ شکی در ان نمی باشد ولی تهذیب نفس و کنترل و هدایت غرایز خود میتواند تاثیر روحی ومثبتی بر افراد داشته باشد و مدیر آموزشگاه نیزباید هوشیارانه به این امر توجه داشته باشد.
و . . .


فهرست مطالب:چکیده ................................................... 2
مقدمه ...................................................... 3
بیان مسئله ....................................... 5
ارزیابی از وضع موجود ...................................... 6
اهداف گزارش تخصصی : ................................ 7
هدف اصلی : .............................................. 7
اهداف جزئی : ................................................. 7
جمع آوری اطلاعات ........................................ 8
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها: .......................... 11
تفسیر: ........................................................... 11
تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس نمودار استخوان ماهی: ...................... 12
اجرای راهکار های پیشنهادی و نظارت بر آنها: .............................. 13
ارزیابی بعد از اجرای طرح .................................................. 14
نقاط قوت اجرای طرح .............................................. 14
چگونه می توان مشکلات رفتاری بی انضباطی را در آموزشگاه و کلاس کاهش داد؟ 18
راهکارهایی برای جلوگیری از وقوع مسائل و مشکلات انضباطی در مدارس 19
تذکر : ................................................................ 21
نتیجه گیری ........................................... 22


توجه:
چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و
آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی
باشد.


مطالب دیگر:
📂فریم لایه باز رافانزه 2📂کیف پول چرم📂جزوه آموزشی کارشناسی ارشد درس سیستم های توزیع شده📂وکتور کورل 12 فروزن📂وکتور کورل 12 و eps فروزن📂پک وکتور فروزن کورل 12📂دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو از دونالد ترامپ📂دانلود پاورپوینت فناوری نوین امنیت اطلاعات در فرایندهای کسب کار📂سین گیرو ممبرگیر سکه ای پیشرفته به صورت یکجا (تضمینی و تست شده)📂تبدیل گرقدرتمندفایل های تلگرامی، تبدیل عکس به استیکر و برعکس و ... (تضمینی وتست شده)📂دانلود پاورپوینت الکترونیک صنعتی📂دانلود پاورپوینت فناوری اطلاعات و ارتباطات در پزشکی از راه دور📂ردیاب شماره موبایل افراد رو نقشه بدن نیاز به Gps از راه دور ، با وارد کردن شماره موبایل📂دانلود نمونه سوالات فنی و حرفه ای کارگر بنای سفتکار درجه 3📂دانلود مقاله افزایش بهره وری و کارایی کارکنان شرکت و آموزش کارکنان📂دانلود مقاله مشارکت کارکنان در دوره های آموزش داوطلبانه: مسائل، عوامل و راه حل ها📂دانلود پاورپوینت توضیحات و تعریفات شورای عالی بیمه📂دانلود مقاله دلایل مهمی که کارکنان شما در برابر آموزش های شرکت مقاومت می کنند📂دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و انگلیسی📂نمونه سوالات کارگر عمومی گچ کار درجه 3 (فنی و حرفه ای )📂وکتور کورل 12طرح خانه📂انواع مدل نوشته Beautiful کورل 12📂خرید و دانلود کتاب تاریخ ایران دکترعبدالحسین زرین کوب pdf📂برنامه ریزی 4 ماهه کنکور 97📂برش شبرنگ آرم سایپا و پراید کورل 12همراه با EPS